Vaše auto, naša priorita

Vitajte na stránkach autoservisu JTV Auto s.r.o.

Sme radi, že Vás môžeme informovať o našich najnovších ponukách prostredníctvom internetu.

Pri vykonávaní služby kladieme dôraz na vysokú kvalitu, snažíme sa poskytnúť Vašemu autu to najoptimálnejšie a aj z hľadiska ceny, to najvýhodnejšie riešenie. Náš personál je dobre vyškolení a naša dielňa má najnovšie technické vybavenie.Priame vybavovanie škôd s akoukoľvek poisťovňouZa úspechom našej spoločnosti stojí silný a kompetentný tím, roky skúsenosti a stovky spokojných zákazníkov.Sme tu pre vás. Naším cieľom je najvyššia spokojnosť zákazníka vďaka kvalite poskytovaných služieb.Náš tím vám rád pomôže, poradí ako aj zodpovedá akúkoľvek Vašu otázku.

PRO - CUT PFM 9.0 – sústruh brzdových kotúčov

Patentovaný systém sústruženia PRO-CUT priamo na vozidle pozostáva z nosného rámu, výkonného elektromotora, ktorý zabezpečuje rotáciu kotúča pri samotnom úkone sústruženia a sústružného stolca s čeľusťami na ktorých sú upevnené špeciálne hroty. Hroty čeľustí sú trojuholníkového tvaru Jedinečnosť PRO-CUT-u spočíva v počítačom ovládanej minimalizácii bočnej hádzavosti.

ČÍTAŤ VIAC

Vyvažovačka GSP9700

HUNTER GSP 9700 - TOP Zariadenie pre diagnostiku vibrácií, merania síl v kolese a vyvažovanie kolies. Road Force Measurement ® - zariadenie simuluje jazdnú skúšku pomocou valca pritlačovaného ku kolesu silou 635 kg. V priebehu testovacej rotácie meria radiálne a axiálne sily vyvodené kolesom pod zaťažením. Zariadenie identifikuje vibrácie spôsobené zmenou radiálnej sily až do tretej harmonickej.

ČÍTAŤ VIAC